Zwroty i reklamacjeZwroty i odstąpienie od umowy

Zakupy w sklepie maqtt.pl podlegają prawu do odstąpienia. Wyjątkiem są spersonalizowane produkty: Imiona na łańcuszku, Literki duże złote, Literki małe złote, Bransoletka z literką. Produkty personalizowane nie podlegają zwrotowi.

W celu odstąpienia od umowy, należy poinformować biuro obsługi sklepu o chęci odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. 

  ZWRACANY PRODUKT MUSI ZOSTAĆ ODESŁANY W ORYGINALNYM OPAKOWANIU WRAZ Z CAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać na adres zwrot@maqtt.pl lub przesłać drogą pocztową. Zakupiony produkt/produkty należy odesłać wyłącznie tylko na adres:

PRZEMEDIA MATEUSZ ĆWIEK
Bagno 3/152
00-112 Warszawa

Wysyłka inną formą / na inny adres nie podlega zwrotowi. Zachęcamy do skorzystania z formularza odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy, zostają zwrócone wszelkie koszty zakupu. Klient ponosi jedynie koszty zwrotu przesyłki do sklepu. Zwrot środków dokonywany jest w ciągu 14 dni roboczych od dostarczenia zwracanego produktu/produktów do sklepu w sposób wskazany przez Klienta w formularzu odstąpienia od umowy.

reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, by nasza biżuteria była najwyższej jakości, jednak w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, istnieje możliwość zareklamowania zakupionego produktu. W celu złożenia reklamacji, należy wypełnić formularz reklamacyjny dostępny pod adresem:

Do wypełnionego formularza reklamacyjnego należy dołączyć dowód zakupu (wyciąg z konta) oraz odesłać produkt wraz z zakupionym produktem na adres:

PRZEMEDIA MATEUSZ ĆWIEK
Bagno 3/152
00-112 Warszawa

Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki, przed upływem tego czasu Klient zostanie poinformowany o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji.