opakowania prezentowe
14 dni na zwrot

Naszyjnik z imieniem bądź dowolnym tekstem

Wyraź siebie w oryginalny sposób ­– naszyjnik MAQTT z zawieszką w formie napisu

Personalizowana biżuteria jest często wybierana przez klientki. Niematerialny dodatek do zdobień stanowi wówczas swoista więź emocjonalna. Przy wyborze napisu można kierować się różnorodnymi wytycznymi. Ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia.

Literkowy trend utrzymuje się od kilku sezonów. Z motywu korzystają twórcy biżuterii, projektanci ubrań oraz architekci wnętrz. Marka MAQTT postanowiła wykorzystać tę modę i udostępnić swoim klientkom naszyjnik, którego wykończenie stanowi indywidualnie dobrany napis.

Najczęściej jest nim imię, dzięki czemu inne osoby w bezpośredni sposób identyfikują łańcuszek z jego właścicielką. Czasami jednak klientki wybierają tekst, którego sens i znaczenie rozumieją tylko one same. Możliwość kombinacji sprawia, że naszyjnik jest niezwykle intrygujący. Jego piękną formę dopełnia treść. Do naszyjnika warto dodać inną biżuterię z motywem literek. Oryginalność łańcuszka dopełni stylizacja o nietypowym kroju. Warto pamiętać, by sukienka, bluzka lub koszula nie zakrywała biżuterii. Przy doborze koloru stylizacji możliwości są spore. Złoto świetnie wygląda w zestawieniu m.in.  z czerwienią, czernią, brązem, jasnym beżem, czy też szarością.

Naszyjnik z napisem to wyjątkowy element w biżuteryjnej kolekcji każdej kobiety. Łańcuszek można również podarować bliskiej osobie jako dowód uznania dla jej miłości lub przyjaźni.

Dodaj komentarz

X

-10%

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na zakupy

Opcja 1