opakowania prezentowe
14 dni na zwrot

Biżuteria z motywem jaskółki – nasz bestseller

Jaskółki – stanowiące symbol wyzwolenia, odrodzenia oraz młodości wykorzystywane są przy tworzeniu różnorodnych elementów ozdobnych. Marka MAQTT postanowiła więc udostępnić swoim klientkom biżuterię wzbogaconą tymi dodatkami. Produkty stały się prawdziwym hitem sprzedaży.

W swojej kolekcji MAQTT ma pozłacane naszyjnik z jaskółką, kolczyki z jaskółką oraz bransoletki z jaskółką. Zdobienia można łączyć ze sobą lub wykorzystywać pojedyncze modele.

Kolczyki z jaskółką KUUNIKA to klasyczne wkręty, które podkreślą delikatność kobiecej urody. Model ten świetnie wygląda w połączeniu z letnimi stylizacjami w kolorze ekri i paznokciami w jasnym odcieniu.

Naszyjnik z jaskółką ANOIEH stanowi wariację na temat motywu jaskółek. Przy tworzeniu jego ozdób wykorzystano bowiem trzy latające ptaki. Środkowa forma została jednak pozbawiona wypełnienia. Trzeci ptak zwrócony jest natomiast w przeciwną stronę niż dwa pozostała. W tym ujęciu jaskółki stanowią więc symbol niezależności. Naszyjnik może być noszony  z zwiewną, białą koszulą lub sukienką. Doda on również uroku długiemu, brązowemu, czy też czarnemu swetrowi. Na zakup tego modelu często decydują się przyszłe panie młode, szukające biżuterii na swój ślub.

Naszyjnik z jaskółką LUMIERE jest prostszy w swojej formie niż ANOIEH. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by nosić go do tych samych sukienek i bluzek, co wcześniej opisany model. Wśród „jaskółkowych” propozycji MAQTT znajduje się również delikatna bransoletka LUMO. Biżuteria ta jest niezwykle delikatna, dzięki czemu można łączyć ją z innymi ozdobami na rękę. Na zakup bransoletki z jaskółką najczęściej decydują się osoby, posiadające brązowy odcień skóry. Chcąc wyeksponować wygląd bransoletki, warto wybrać ubrania z krótkim lub podwiniętym rękawem.

Biżuteria z jaskółką cieszy się zainteresowaniem klientek od kilku sezonów. Wykorzystywany motyw można interpretować na wiele sposobów. Duże znaczenie ma również fakt, iż tego typu biżuteria wygląda intrygująco i niepowtarzalnie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

X

-10%

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na zakupy

Opcja 1