opakowania prezentowe
14 dni na zwrot

Literki w wielu odsłonach – moje najnowsze produkty

MAQTT nieustannie poszerza swoje kolekcje, starając się odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientek marki. Niezmienne pozostaje jednak jedno – czerpanie z inspiracji, które odnaleźć można w świetle i jego pięknie odkrywanym na wiele sposobów.

Najnowszym produktem sklepu jest m.in. czerwona bransoletka z literką zaliczana do personalizowanej biżuterii. Każda klientka może wybrać zawieszkę, która stanowiłaby odzwierciedlenie jej własnego ja. Literki są częstym motywem wykorzystywanym przez firmę MAQTT. Stanowią one wykończenie pozłacanych naszyjników, kolczyków oraz delikatnych bransoletek. Marka stara się wykorzystywać trendy, które zainicjowane zostały przez wielkich projektantów. MAQTT inspiruje się tymi motywami, by tworzyć biżuterię niezwykłą w swojej formie. Czerwona bransoletka jest bardzo delikatna, a w jej zdobieniu konsekwentnie zdecydowano się na użycie złotych motywów. Wybierając ją jako dodatek do stylizacji, można pokusić się o wybór innej biżuterii z zawieszką w postaci literki. Należy jednak pamiętać, by cała kompozycja nie stała się nudna, monotonna i zbyt ciężka. Czerwony kolor dobrze łączy się z szarością oraz ciepłymi odcieniami brązu. Bransoletki można także użyć do kreacji, której wyrazistego charakteru nadają czarne szpilki i czerwone usta.

Literkowe trendy widać również w sekcji kolczyków MAQTT. Bez obawy biżuterię te mogą nosić wrażliwe osoby, gdyż w procesie jej tworzenie nie użyto materiałów, mogących wywoływać reakcje alergiczne. Motyw literki świetnie podkreślą zdobienia z dodatkiem jaskółki. To dopełnienie stanowi odzwierciedlenie każdej kobiety, której natury nie można opisać za pomocą słów nawet przy użyciu najbardziej skomplikowanych form alfabetu uczuć.

W najnowszej kolekcji MAQTT znajdą coś dla siebie osoby, lubiące grawerowane dodatki. Wykończenie pozłacanego naszyjnika stanowi delikatna kłódka, na której umieścić można wskazana literkę. Łańcuszek pięknie wygląda w połączeniu z kreacjami z wyciętym dekoltem. W doborze pozostałych dodatków do naszyjnika warto kierować się jego kolorem tak, by całość opierała się na kontraście lub dopełnieniu.

Ostatnia „literkowa” nowość MAQTT to zestawienie złota i kryształków. Naszyjnik ma niedużą zawieszkę, dzięki czemu model nie jest zbyt ciężki. Kryształkowe zdobienia podkreśli różowa bluzka, brzoskwiniowa sukienka lub bordowy kombinezon. Elementy garderoby powinny być lekko odkryte tak, by naszyjnik mienił się w świetle.

Najnowsze produkty MAQTT zostały dobrane tak, by pasowały one do wielu stylizacji. Ich kolor jest klasyczny, jednak forma przyciąga uwagę i intryguje. Nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć je na eleganckie przyjęcie lub spacer z przyjaciółmi

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

X

-10%

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na zakupy

Opcja 1