opakowania prezentowe
14 dni na zwrot

Joanna Jabłczyńska w biżuterii maqtt

W sesji zdjęciowej z udziałem Joanny Jabłczyńskiej starano ukazać się różne oblicza kobiecej natury. Polska aktorka zaprezentowała się w kilku, modnych stylizacjach, które idealnie komponowały się z poszczególnymi elementami biżuterii marki MAQTT.

W sesji zdjęciowej wykorzystano m.in. naszyjniki KUWALA oraz DRITE. Ich złotą barwę dopełnia ciemnobeżowy garnitur Joanny i ciepły odcień jej skóry. Forma łańcuszków nawiązuje do współczesnych trendów w sektorze biżuterii.

Czarno-białe zdjęcie aktorki podkreślają jednak ich delikatność i lekkość. Konstrukcja naszyjnika KUWALA opiera się na dwóch, zespolonych ze sobą łańcuszkach. Wykończenie modelu stanowi natomiast prosty w swojej formie okrąg. „Świetlisty” naszyjnik można nosić w połączeniu z bluzkami i sukienkami z wyciętym dekoltem lub garniturami o podobnym kroju. To również dobry pomysł na uzupełnienie stylizacji z wykorzystaniem kombinezonu. Naszyjnik w swojej formie jest delikatny, dlatego wybór innych dodatków nie zaburzy jego wyglądu. Podobną konstrukcję ma łańncuszek DRITE. Zespolenie dwóch jego elemetów stanowi natomiast trójkątny otwór. Geometryczne formy zastosowane w modelu warto połączyć z innymi zdobieniami, posiadającymi podobne motywy.

Na sesji zdjęciowej z Joanną Jabłczyńska wykorzystano także kolczyki LYS oraz SHUKRAN. Oba modele wyróżniają się klasycznymi kształtami połączonymi w nietypowy sposób. Konwencja ta nawiązuje do częstych zabiegów stosowanych przez największych projektantów mody. Nazwa kolczyków SHUKRAN w języku arabskim oznacza „dziękuję”. Model ten wykończony został półokrągłą zawieszką. Koła świetnie komponują się m.in z białą koszulą/koszulą w kolorze ekri i ciemnobeżową spódnicą, co widać na zdjęciach z Joanną. Złote kolczyków LYS skontrastowano natomiast z czarną stylizacją oraz wyrazistym makijażem polskiej aktorki. Tak jak w przypadku pozostałych modeli, biżuterię te można nosić także z casualowymi ubraniami. Jej wygląd „rozświetlą” także inny dodatki w takim samym kolorze.

Sesja z Joanną Jabłczyńską oparta była na zestawieniu ze sobą klasycznych i nowoczesnych form. W świecie biżuterii bowiem zabawa kontrastami jest często wykorzystywanym motywem. To również sygnał dla kobiet, by w komponowaniu swoich stylizacji tworzyły nowe trendy, inspirując się glosem własnego „ja”.

Dodaj komentarz

X

-10%

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na zakupy

Opcja 1