opakowania prezentowe
14 dni na zwrot

LiterkoweLOVE

Prawdziwym hitem tego sezonu jest naszyjnik z literkami. To zestawienie oryginalnej formy i klasycznego, złotego koloru. Model ten jest najczęściej wybieraną biżuterią przez klientki.

Pozłacane literki MAQTT dostępne są w dwóch rozmiarach. Mniejsze z nich mają dwucentymetrową zawieszkę oraz czterdziestoczterocentymetrowy naszyjnik. Ponadto dodatkową opcją jest możliwość regulacji. Alternatywne rozwiązanie stanowi wybór większej zawieszki. Literki zaliczane są do spersonalizowanej biżuterii. Każda klienta może więc wybrać zawieszkę, która nawiązywałaby do literki jej imienia. Łańcuszki wykonane są ze stopu jubilerskiego, który jest  pozłacany dwiema warstwami złota oraz zabezpieczony elektroforezą.

Literki to doskonały pomysł dla klientek, szukających oryginalnej ozdoby na letni sezon. Wygląd łańcuszków podkreślają bowiem odbijające się od nich słoneczne promienie. Literki stanowią połączenie stylu i dobrego gustu. Nie są one jednak sztampowym i oklepanym rozwiązaniem. Ich kolor idealnie komponuje się z czarnymi stylizacjami, a forma nadaje tym zestawieniom oryginalnego charakteru. Literki dobrze wyglądają również ze strojami w cieplejszych odcieniach. Można je połączyć z torebkami na delikatnych, złotych łańcuszkach.

Modele te są często wybierane przez młode osoby, gwiazdy show-biznesu oraz influencerki chcące wyróżnić się spośród tłumu. Litery to motyw, który wykorzystują wielcy projektanci mody, jak np. Jeremy Scott, Kenzo, czy choćby Christopher Kane. Za ojca szału na alfabetyczne wzoru uznaje się jednak Phoebe Philo.

Szał na literki rozpoczął się w 2018 roku za sprawą marki Celine. LiterkoweLOVE wciąż jednak utrzymuje się. Nic dziwnego. Klasyczny kolor i ciekawa forma to trendy, którymi zawsze żył świat mody w każdym sektorze.

 

Dodaj komentarz

X

-10%

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na zakupy

Opcja 1