opakowania prezentowe
14 dni na zwrot

Delikatna biżuteria ozdobą kobiecej sesji

Sesja w stytu beauty została zrealizowana z modelka Karoliną Malczewską. Twarz modelki zdobiły delikatne kwiatki, stanowiące modny trend w tym sezonie wykorzystywany w wielu kreacjach oraz dodatkach. Zdjęcia zostały zrobione przez Ulę Rost. Za make-up odpowiadała natomiast Kornelia Głaszcz, a piękne stylizację przygotowała Monika Liwoch.

Sesja była pomysłem całego zespołu beauty splash. Karolina Malczewska miała na sobie kilka par kolczyków m.in produkty VALO, KAHAYAG oraz LUMINA. Pierwszy model to klasyczne i delikatne sztyftki. Ich nazwa pochodzi z języka fińskiego i oznacza „światło”. Jest to swoiste nawiązania do jednej z kolekcji firmy Maqtt oraz motywu przewodniego, który przyświeca marce przy dobieraniu produktów do zapotrzebowania i oczekiwań swoich klientek.

Kolczyki VALO wyróżnia złoty kolor i kwadratowa forma. Model ten stworzony został dla osób, posiadających ciepły kolor skóry. Kolczyki świetnie wyglądają w zestawieniu z czarną sukienką lub stylizacją, składającą się z ciemnych jeansów, trampek i białej koszulki.

Model KAHAYAG ma prosty, geometryczny kształt ceniony przez kobiety, podążające za rozwiązaniami charakterystycznymi dla nowoczesnej sztuki. Pozłacane sztyfty wyróżniają się swoistą delikatnością, dlatego przy dobrze innych dodatków można pokusić się o małe szaleństwo. Należy jednak pamiętać, by zdobienia nie przyćmiły pięknego wyglądu kolczyków. Zaletą modelu KAHAYAG jest również fakt, iż będzie on dobrze komponował się w zestawieniu z każdą stylizacją.

Karolina Malczewska na sesji MAQTT zaprezentowała także kolczyki LUMINA, posiadające koliste wykończenie. Model wyróżnia subtelna elegancja oraz proste zapięcie. Jego wygląd podkreślą stylizacje w ciepłych kolorach. Mała czarna będzie natomiast stanowiła ciekawy kontrast dla złotego koloru kolczyków.

Sesja w stylu beauty została przeprowadzona z dbałością o każdy szczegół. Wszystko po to, by każda kobieta mogła odnaleźć piękno ukryte we własnym wnętrzu. Wydobyć na świat można je m.in. za pomocą świetnie dobranej biżuterii.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

X

-10%

Zapisz się do newslettera

i odbierz rabat na zakupy

Opcja 1